Dołącz do nas i rozwijaj się wśród ludzi z pasją!

Przeglądaj aktualne oferty

Well place to work!

Poznaj nasz transparentny proces rekrutacyjny

W FoodWell dbamy o przejrzystą komunikację. Budujemy zespół oparty o nasze wartości. Cenimy różnorodność i dbamy o rozwój.


Dołącz do nas, zdobywaj cenne doświadczenia, rozwijaj się u boku najlepszych ekspertów w swoim obszarze i odkrywaj z nami pasję do swojej pracy!

Aplikacja

on-line

1

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna

2

Testy kompetencyjne, próbki pracy

3

Druga rozmowa rekrutacyjna

4

Witaj na podkładzie!

5

Pracuj z naszymi rozpoznawalnymi markami:

Image

Znajdź ofertę dla siebie

Specjalista/ka ds. Planowania Popytu (Demand Planner)

Aplikuj

Warszawa

Młodszy Automatyk

Aplikuj

Janów Podlaski

Przedstawiciel/ka Handlowy/a ds. Kluczowych Klientów

Aplikuj

Rzeszów

Lider Transportu

Aplikuj

Janów Podlaski

Młodszy Analityk Procesu Produkcji

Aplikuj

Janów Podlaski

Commercial controlling specialist - business partner for international sales team business unit

Aplikuj

Janów Podlaski

Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta

Aplikuj

Włocławek

Asystent ds. kontroli jakości

Aplikuj

Janów Podlaski

Key Account Manager - Modern Trade

Aplikuj

Warszawa

Local Key Account Manager - Kanał Tradycyjny

Aplikuj

Katowice

Local Key Account Manager - Kanał Tradycyjny

Aplikuj

Gdańsk

Local Key Account Manager - Kanał Tradycyjny

Aplikuj

Warszawa

Local Key Account Manager - Kanał Tradycyjny

Aplikuj

Poznań

Nasze Benefity

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Karta sportowa

Zniżki na firmowe produkty

Dodatkowe świadczenia socjalne

Preferencyjne pożyczki

Spotkania integracyjne

Możliwość pracy hybrydowej

Nauka języków obcych

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Premie i dodatki

Elastyczny czas pracy

Zapraszamy do pracy w zespołach

Marketing

R&D i Jakość

Finanse
i Księgowość

Sprzedaż

e-Commerce

HR

Logistyka

i Obsługa Klienta

Produkcja

IT

Zespół ponad 500 Wyjątkowych Ludzi

Dołącz do nas

Firma z ponad 30-letnią tradycją, łącząca pokolenia.

5 rozpoznawalnych marek: Bakalland, Delecta, Paurella, BeRaw i Anatol

3 zakłady produkcyjne w: Janowie Podlaski, Włocławku i Białymstoku

Nasze produkty eksportujemy do ponad 50 krajów świata

Własne centra R&D

Firma ze 100% polskim kapitałem

to:

ImageImage

Poznaj nas

Pracujemy zgodnie z naszymi wartościami

Uczciwość

Jesteśmy autentyczni. Dążymy do najwyższych standardów etyki i zarządzania.Traktujemy siebie nawzajem z szacunkiem. Otwarcie akceptujemy różne poglądy. Jesteśmy wobec siebie uczciwi i szczerzy.

Myślimy z rozmachem - koncentrujemy nasze wysiłki na dużych możliwościach. Zarażamy wiarą, pasją i pozytywną energią. Lubimy wyzwania, jesteśmy odporni w ich obliczu. Zbędne wyjaśnienia to strata czasu. Wolimy uczyć się i działać. Cenimy coaching i informacje zwrotne, ponieważ czerpiemy radość z wpływu na rozwój i transparentną komunikację naszego zespołu. Staramy się być autentycznym wzorem do naśladowania i nie boimy się mówić: "Przepraszam", "Potrzebuję twojej pomocy" lub "Popełniłem błąd". Przywództwo nie powinno być licencją na robienie mniej, ale odpowiedzialnością za robienie więcej. Nieustannie wychodzimy z naszej strefy komfortu.

Przywództwo

Jesteśmy zwinni, szybcy i niekorporacyjni. Wprowadzamy innowacje, aby tworzyć zachwycające marki i produkty, które są uwielbiane przez konsumentów. Wprowadzamy innowacje w naszym modelu biznesowym i wszystkich procesach, aby lepiej zarządzać naszą złożonością. Jesteśmy przedsiębiorczy, zawsze szukamy nowych rozwiązań i możliwości. Oczekujemy od siebie, że będziemy myśleć inaczej i kwestionować „status quo”. Rozumiemy, że ciągłe robienie tego samego nie prowadzi do innych rezultatów. Skupiamy się na wielkich ideach.

Innowacje

Współpraca

Pracujemy ze sobą blisko, aby znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie i osiągać najlepsze wyniki. Budujemy, oparte na zaufaniu, relacje z naszymi klientami i dostawcami. Jesteśmy dumni z tego, co robimy - z naszej zdolności do rozwoju i kształtowania sposobu, w jaki pracujemy. Jesteśmy ambitni i dążymy do bycia numerem 1 lub 2 we wszystkich kategoriach, w których konkurujemy. Wierzymy w siłę wielofunkcyjnego, kolektywnego geniuszu. Świętujemy sukcesy i nagradzamy wyniki. Ściśle ze sobą pracujemy i znajmy swoje wzajemne działania. Wspieramy się nawzajem. Zakładamy dobre intencje.

Wiedza i nauka

Szanujemy dane i w pełni wykorzystujemy je do podejmowania decyzji i osiągania celów. Przekształcamy dane w wiedzę i dzielimy się nimi w jasny sposób. Wyciągamy wnioski i podejmujemy działania. Co? I co z tego? Co teraz? Jesteśmy dumni z tego, że koncentrujemy się zarówno na klientach, jak i konsumentach. Wierzymy, że nasza wiedza może stanowić przewagę konkurencyjną. Zawsze mamy najlepszy w swojej klasie punkt odniesienia.

Wierzymy, że wyjątkowi ludzie zmieniają świat.Jesteśmy obecni, dumni, energiczni i chętni do wygrywania.Każdego dnia dajemy z siebie wszystko. Jesteśmy upartymi optymistami.Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i wyniki. Umożliwiamy naszym pracownikom szybką naukę i rozwój.Wykazujemy chęć uczenia się od siebie nawzajem, zarówno na podstawie porażek, jak i sukcesów. Jesteśmy pokorni i nigdy nie zakładamy, że jesteśmy na szczycie naszej gry.

Wyjątkowi ludzie

Wierzymy, że wyniki są napędzane przez doskonałość ich wykonania. Zawsze skupiamy siły na rozwoju, tworzeniu nowych okazji oraz eliminowaniu niepotrzebnych kosztów. Przełamujemy bariery i przeszkody, ponieważ jesteśmy zorientowani na rozwiązaniach. Bierzemy odpowiedzialność za osiągane wyniki. Działamy z poczuciem pilności, aby zrozumieć nasze wyniki i podjąć szybkie i wnikliwe działania. Zawsze dążymy do tworzenia produktów, procesów i usług o wyższej wartości.

Orientacja na wynik

Jakość

Koncentrujemy się na dostarczaniu najwyższej jakości we wszystkich naszych obszarach działania. To, co robimy, robimy dobrze. Dążymy do tego, by nasze działania były „dobre za pierwszym razem". Stawiając poprzeczkę wysoko, inspirujemy innych do naśladowania. Dążymy do „światowego standardu”. Chcemy, aby nasi interesariusze postrzegali nasz „normalny standard" jako „wyjątkowy”.

Prześlij

Wypełnij formularz i załącz swoje CV

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Wyślij do nas swoje CV

Food Well Sp. Z o.o. ul. Fabryczna 5

00-446 Warszawa

Polityka Prywatności