JAKOŚĆ

zakłady produkcyjne

Osiąganiu naszych celów sprzyja rozpoznawalność naszych TOP-owych marek Bakalland, Purella i Delecta oraz posiadanie trzech efektywnych zakładów produkcyjnych w Janowie Podlaskim, Włocławku i Białymstoku.


Najdłuższą historię posiada zakład we Włocławku, który działa już od 1816 roku. Zaczynał od prażenia cykorii do kawy zbożowej, a od 1959 roku do produkowane jest tam całe portfolio marki Delecta. Największy zakład FoodWell mieści się w Janowie Podlaskim, gdzie na powierzchni ponad 30 tysięcy m2 produkowane są od 1991 wszystkie produkty pod marką Bakalland. Najnowsza fabryka zlokalizowana jest w Białymstoku, gdzie mamy jedną z najnowocześniejszych linii do produkcji batonów dla marki BeRAW oraz produktów Purella Superfoods.

Dodatkowo w Warszawie powstaje nowe CENTRUM INNOWACJI, którego zespół analizuje na bieżąco nowości rynkowe, proponując zmiany w ofercie produktowej oraz opracowuje nowości w strategicznych dla firmy kategoriach „zdrowych batonów” - do której posiadamy trzy linie produkcyjne, jak i kategorii śniadaniowej, do której posiadamy nowoczesny dział ekstruzji.


Tworzymy Zespół o bardzo dużym potencjale produkcyjnym oraz o wyróżniającej się sile dystrybucyjnej, skupiony w obecnych kanałach, ale najbardziej w e-commerce oraz eksporcie.

2023.12.21 – Informacja o realizacji Strategii Podatkowej za rok podatkowy 2022

kontakt

Masz jakieś pytania? Wypełnij poniższy formularz

Food Well Sp. Z o.o. ul. Fabryczna 5

00-446 Warszawa

Polityka Prywatności