ZARZĄD FIRMY FOODWELL

Image

Monzer Elabrashy ma 15-letnie doświadczenie w sprzedaży, marketingu i zarządzaniu ogólnym w Coca-Cola na Białorusi, Ukrainie, w Polsce, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii, Szwecji i Norwegii. Jego doświadczenie zawodowe to również 3 lata w Red Bull, gdzie nadzorował ekspansję na Europę Wschodnią i Azję, a także prawie 5 lat jako dyrektor generalny i prezes zarządu CEDC. Następnie Monzer objął stanowisko SVP w Juul Labs, będąc odpowiedzialnym za ekspansję marki w regionie EMEA. Monzer dołączył do FoodWell jako dyrektor generalny w sierpniu 2023 roku, wymieniono w materiale.


„W portfolio FoodWell mamy wspaniałe marki: Bakalland, Delecta, Purella, Anatol, BeRaw, które uwielbiają nasi konsumenci. Moim zadaniem będzie wzmocnienie ich pozycji na polskim rynku, a także ekspansja naszej obecności na rynkach międzynarodowych. Wierzę w siłę rozwijania naszych Talentów, Kultury organizacyjnej, dostarczania odpowiednich innowacji, znajdywania nowych okazji do konsumpcji oraz dążenia do doskonałości operacyjnej i realizacyjnej” – powiedział nowy prezes Monzer Elabrashy.

Prezes zarządu – CEO

Ceo Monzer Elabrashy

CEO Monzer Elabrashy - Prezes zarządu – CEO

Dyrektor ds. Finansowych - Wiceprezes Zarządu

Karol Kleszcz

Karol Kleszcz-Dyrektor ds. Finansowych - Wiceprezes Zarządu


Menadżer z ponad 23 letnim doświadczaniem w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw, z czego ostatnie 16 lat na najwyższych stanowiskach w zarządach spółek oraz w strukturach regionalnych. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych globalnych organizacjach (Baxter, ABB, Nestle, AstraZeneca) zarówno na szczeblu krajowym jak też i globalnym pełniąc role dyrektora finansowego w Rosji, Regionu Europy oraz Turcji i Afryki Południowej. Posiada również bogate doświadczenie zarządzając finansami spółek z portfela funduszy Private Equity oraz spółek właścicielskich (Trec Nutrition, Oshee). W spółce Foodwell od roku 2020 jako Wice-prezes Zarządu.


Biznes co-pilot skupiający się na budowaniu wartości spółki, opracowując i wdrażając strategie biznesowe i finansowe, dbając o źródła finansowania ekspansji spółek oraz odpowiednie zarządzanie ryzykiem.


Jest również członkiem międzynarodowej organizacji Chartered Institute of Management Accountants [CIMA] zrzeszającej profesjonalistów z dziedziny zarządzania finansami przedsiębiorstw.

Karierę zawodową rozpoczął w 1996 roku w zakładzie BOLS w Obornikach Wielkopolskich. Po kilkunastu awansach wewnętrznych w działach magazynowania, zaopatrzenia i planowania w 2012 roku został Dyrektorem Logistyki w zakładzie BOLS w Obornikach.W wyniku połączenia spółek BOLS w Obornikach, Polmos w Białymstoku oraz Carey Agri w Warszawie i utworzenia firmy o nazwie CEDC otrzymywał dalsze szanse rozwoju.W 2015 roku awansował na stanowisko Dyrektora Łańcucha Dostaw dla wszystkich lokalizacji CEDC, co zaowocowało między innymi utworzeniem Centralnego Działu Usług Wspólnych oraz magazynów buforowych i typu cross-dock dla obsługi dystrybucji.W 2016 roku, w wyniku centralizacji kompetencji, powierzono mu stanowisko Dyrektora Łańcucha Dostaw, Zakupów i Rozwoju w CEDC, co zaowocowało wzrostem wyników nie tylko na poziomie obsługi klienta i łańcucha dostaw ale przede wszystkim znaczną optymalizacją kosztów zakupów bezpośrednich i pośrednich.


Od 1 września 2018 roku został Dyrektorem Operacyjnym w CEDC, odpowiedzialnym za: 2 zakłady produkcyjne (produkcja, nakłady inwestycyjne, utrzymanie ruchu i kontrola jakości), zakupy centralne (COGS/bezpośrednie, pośrednie, flota, media), łańcuch dostaw (planowanie, zaopatrzenie, magazynowanie, transport i obsługa klienta), jakość (kontrola jakości, laboratoria, badania i rozwój, technologia) zrównoważony rozwój (zapewnienie jakości, środowisko, zdrowie, bezpieczeństwo i higiena pracy, LEAN/ciągłe doskonalenie), ochrona ( fizyczna i kontrola dostępu).W 2022 roku zdecydował się przyjąć ofertę firmy RODOWITA Z ROZTOCZA gdzie miałem bezpośredni wpływ na rozwój tej organizacji w Polsce.

Dyrektor ds. Operacyjnych - Członek Zarządu

Adam Wesołek

Adam Wesołek-Dyrektor ds. Operacyjnych - Członek Zarządu

kontakt

Masz jakieś pytania? Wypełnij poniższy formularz

Food Well Sp. Z o.o. ul. Fabryczna 5

00-446 Warszawa

Polityka Prywatności